Malby:

Otěruvzdorné bílé.

Výtahy a schodiště:

Osobní výtah Kone, 5 nebo 6 stanic (podle vchodu), pro osoby se sníženou pohyblivostí a orientací. Schodiště jsou dvouramenné s mezipodestou.

Zdravotně technické instalace:

Vodovodní potrubí plastové, vodoměry v každém bytě, zařizovací předměty – baterie stojánková, páková (vany, umyvadla, sprchy), sprchový set chrom, vany a vaničky bílé plast, umyvadla bílá keramická, sifon chrom. WC závěsné bílá keramika, podomítková splachovací nádrž, nástěnné ovládání.

Vytápění:

Centrální vytápění a ohřev TUV z kotelny umístěné v 1. podzemním podlaží. Desková otopná tělesa Korado včetně termostatického ventilu s hlavicí, podlahové vytápění a žebříková tělesa v koupelnách. Rozvaděč otopné vody s měřičem tepla řízený regulátorem teploty, umístěný na ve společných prostorách.

Vzduchotechnika:

Větrání koupelen a WC - radiální ventilátory. Příprava pro přívod pro větrání kuchyní. Příprava pro montáž klima jednotek v 3. nadzemním podlaží. Větrání garáží, detektor CO, světelná tabule.

Elektro silnoproud:

Rozvaděče, svítidla – společné prostory. Elektroměry pro jednotlivé byty. Vypínač a zásuvky Schneider - Asfora.

Elektro slaboproud:

Sdružená televizní anténa, anténa pro příjem pozemních stanic a příprava pro satelitní příjem umístěné na střeše domu. Zásuvka pro televize, satelit a rozhlas v každé obytné místnosti. Příprava pro připojení na kabelovou televizi a telefon UPC. Rozvody strukturované kabeláže, zásuvka v každé obytné místnosti (rozvaděč v podzemním podlaží). Domácí interkom, u vstupu do domu tablo s kamerou, tlačítky a hlasovým modulem. Interkom v každém bytu s tlačítkem pro ovládání zámku.

Kuchyně:

Příprava pro napojení kuchyňské linky (pouze voda, kanalizační odpad, elektřina 220V).

Standard je pouze informativní a obecný, může se měnit dle typu bytu.

Obecně:

Soubor čtyř viladomů a jednoho bytového domu v uzavřeném parkovém areálu v katastrálním území Praha - Stodůlky. Bytový dům je realizován s jedním podzemním a čtyřmi nadzemními podlažími, přičemž čtvrté nadzemní podlaží je tzv. ustupující. Budova obsahuje bytové jednotky, v některých případech s předzahrádkou, terasou či balkónem, podzemní garáž a sklepní kóje. Objekty jsou napojeny na inženýrské sítě: vodovod, kanalizaci, plynovod, elektro silnoproud a UPC.

Konstrukce svislé:

Kombinovaný stěnový systém z cihelných tvarovek a monolitického železobetonu, příčky keramické Porotherm nebo porobeton s obkladem SDK, přizdívky porobeton – např. Hebel

Konstrukce vodorovné:

Železobetonové stropy.

Povrchy vnitřní:

Stropy i stěny – sádrová omítka kletovaná

Povrchy vnější:

Vnější kontaktní zateplovací systém 150 mm fasádní polystyren. Povrchová úprava je bílá omítka akrylátová, zrnitost 1,1 mm.

Podlahy v bytech:

Suché podlahy Knauf.

Podhledy v bytech:

Sádrokartony.

Práce truhlářské:

Okna jsou dřevěná, typ Eurookno (Fenster, s.r.o.), Eurohranol, v barvě fasády, izolační dvojsklo. Vstupní dveře do bytů bezpečnostní s požární odolností. Kování je klika s koulí. Dveře vnitřní plné hladké bílé foliované, obložková zárubeň, kování.

Konstrukce zámečnické:

Sklepní koje, poštovní schránky – vše v společných prostorech domu, zábradlí.

Dlažby:

Keramická dlažba 60x60 cm, sociální zařízení, technická místnost v bytech.

Obklady:

Keramický obklad – koupelny (obklad do výše zárubně), WC ( do 120cm).

Podlahová krytina:

Obytné místnosti – bambusové lamely tl. 15 mm/dubové lamely tl. 15 mm.

NOVÉ BYTY / NA VIDOULI / PRAHA 5