Plynový kotel s integrovaným zásobníkem, otopná tělesa desková (barva bílá), konvektorová v obývacích pokojích, trubková (žebříčková) v koupelnách.

Zařizovací předměty:

Plynový kotel s integrovaným zásobníkem, otopná tělesa desková (barva bílá), konvektorová v obývacích pokojích, trubková (žebříčková) v koupelnách.

Slaboproud:

Kabelové rozvody pro rádio+televize+satelit – zásuvka v každé obytné místnosti. Domovní zvonek.

Silnoproud:

Silnoproudé rozvody a rozvody pro osvětleni, vypínače, zásuvky, barva bílá. Rozvody pro vnější osvětlení (na fasádě nebo pod stropem u vstupu). Zásuvky na fasádě a v koupelnách s proudovou ochranou. (Vypínače Schneider Asfora).

Ostatní rozvody:

Vodovodní, kanalizační a plynovodní rozvody. Nezámrzný ventil na fasádě.Kuchyňská linka se nedodává – pouze napojovací místa pro odvětrání, elektro, voda a kanalizace.

Vnější objekty:

Pozemek osetý travním semenem, zámková dlažba u vjezdu do garáže (štěrk okolo domu), oplocení se vstupem, retenční nádrž na dešťovou vodu.

Standart je pouze informativní a obecný, může se měnit dle typu domu.

Obecně:

Jedná se o nadzemní nepodsklepené objekty o dvou podlažích (přízemí a 1.patro) s plochými střechami a garáží, které jsou připojeny na elektřinu, vodu a kanalizaci a plyn. Všechny přípojky (kromě kanalizační a vodovodní - šachty) jsou vyvedeny do kiosků pro osazení měřidel. Kiosky a šachty jsou umístěny před objektem.

Vodorovné konstrukce:

Monolitické konstrukce do stropu nad 1.NP dále trapézová nebo monolitická střešní konstrukce.

Svislé konstrukce:

Zdivo včetně příček Porotherm. V interiéru sádrové omítka. Všechny obvodové stěny budou opatřeny kontaktním zateplovacím systémem s tepelnou izolací tl. 140 mm.

Schodiště:

Monolitické s dřevěnými stupnicemi.

Střecha:

Plochá střecha, povrch kačírek, izolace.

Výplně otvorů:

Dřevěná euro okna, parapety. Vnitřní dveře plné bílé neprofilované, obložková zárubeň. Vstupní dveře plné s bezpečnostním kováním. Garážová vrata sekční, barva dle barevného řešení domů.

Úpravy povrchů:

Podlahy - V koupelnách, technické místnosti a na WC keramické dlažby 60x60cm, jinak třívrstvá podlaha s dubovou nášlapnou vrstvou o celkové tl. 13,5 mm.

Svislé konstrukce: - V koupelnách a na WC keramické obklady 30x60cm do výše zárubní (na WC do výše 120cm) a bílé malby, v ostatních místnostech pouze malby bílé.

RODINNÉ DOMY/PANSKÁ POLE/PŘEZLETICE, PRAHA - VÝCHOD